ru
ru uaen

Зайчики на Лікійській стежці або щасливий шматочок осіннього літа)

Вернуться
Автор: Олександра Глуха, 32 роки, м. Дніпро, Україна
Тимлидеры: ,
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Ось і підійшла кінця наша туристична подорож Лікійською стежкою... На жаль... Емоції, якими нас нагородила Лікійка за 11 днів не завжди легких переходів, переповнюють.

Гарному походу посприяли: гіди — Андрій ПилипюкІгор Зеленчук — великі молодчинки, майстри своєї справи; учасники групи — веселі, з почуттям гумору, всі на одній хвилі;  маршрут — надзвичайно гарний — природа вміє здивувати своїм творінням.

В поході нас завжди супроводжувала гарна погода, майже завжди))), лише в ніч перед сходженням на гору Тахталидаг нас «трішечки» освіжив дощик. І тут ми нарешті знайшли відповідь на питання, яке виникало майже у кожного: «Навіщо нам теплі речі?». На горі дійсно сильний холодний вітер, ти відчуваєш себе птахом, який крізь сильний порив вітру та дощ виривається вгору і досягає своєї цілі — гора Тахтали have done. Попри всі погодні негаразди, нам — дівчатам, нічого не завадило вдягнути сукні і зробити фоточки. Це було нереально круто!

Не менш вражаючим був маршрут через каньйон Гейнюк. Тут ми і побачили витвори природи. Ми йшли в оточенні камінів-велетнів через дерев’яні місточки, по камінцях, а знизу дзеркально чиста прохолодна вода…

Велике враження на мене справили печери та гроти .. на маршруті їх було чимало. Гіди постаралась нам показати всі невидимі звичайному людському оку порожнини в скелях.

Похід по Лікійці запам’ятається і ніччю на березі моря в Гейнюку, кемпінгом посеред апельсинового саду та бухтами в Чіралах, гранатами в Адрасані, теплим та чистим Середземним морем, нічним полюванням на хурму, клементини, грейпфрути, гранати))))

Похід виправдав всі очікування, навіть більше) велика заслуга цьому гідів — Андрія Пилипюка та Ігора Зеленчука — завжди веселі, з відмінним почуттям гумору, підбадьорювали, допомагали, коли потрібно. Також Оксана Маркіна велика молодець, дякуючи їй, ми пройшли увесь маршрут Східної Лікійки.

Окремо хочу зупинитись на харчуванні в поході — мінус кг після походу, не мрійте, ви точно не побачите)))) Під керівництвом нашого шеф-повара Андрія Пилипюка ми готували кожного дня різні страви (каші, супи, борщ, естетичні макарончики, навіть яєчню з 48 яєць))). Все було ну дуже смачно! Пили ароматний чай, так званий «Осінній суп по-турецьки» — авторський чай Андрія. Солодкого (печиво, шоколадна паста, халва, вафлі) та на перекус сухофрукти з горіхами вистачало кожному.

11 днів походу пролетіли дуже швидко.

Кожен день був абсолютно різний — нові пейзажі, нові скелі, нові підйоми, нові враження, емоції… нові ідеї, мрії, які обов’язково здійсняться.

Переконуюсь не одноразово — у мрій є властивість здійснюватись) і Кулуар в цьому гарний помічник! 

P.S. Після походу дехто з учасників залишився в Анталії на 2-3 дні. Правильне рішення. Провели час весело, пізнавально і дуже активно.

До зустрічі в 2020 році)

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе. Привіт, ми з України. Граждан россии в наши группы не берем
Якою продовжити?
Нагадаємо, що у нас є україномовна версія сайту, тож оберіть
Українською
20% від прибутку витрачаємо на потреби ЗСУ. Деталі та звіти KuluarHelp тут. Ходіть в гори з KULUAR - наближайте перемогу! 🇺🇦