ru
ua
ua

Говерла і Петрос, 31/05/2020

Вернуться
Ганна Троценко, 32 роки
м. Київ, Україна
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Історія така, що ми з коханим завжди святкуємо нашу річницю деінде, але точно не вдома! Ну і я собі запланувала, незважаючи ні на що, у перший день літа відзначати п'ятий день народження нашого кохання на найвищій точці України!

Для організації походу ми обрали Кулуар — і не прогадали!!! Організація на найвищому рівні!!! А нашому гіду Максиму Хомякевичу окрема подяка і низький уклін!!! Він зробив так, що три дні ми абсолютно нічим не переймалися і насолоджувалися красою гір.

Підготовка до походу в основному скаладалась із закупки спорядження і підходящого одягу, адже погода обіцяла бути дощовою і прохолодною. Тож додатково придбали дощовики, рейнковери для наплічників, трекінгове водонепроникне взуття та трохи кухонного приладдя. В оренду брали лише спальники і трекінгові палиці.

Так як потяги не курсували, то нам організували трансфер із Києва до Франківська на комфортному «спринтері». А у Франківську нас чекав сюрприз: екскурсія по водоспадам і купа цікавих історій про Закарпаття від ще одного гіда клубу — Івана Гладуняка. Стільки нової цікавої інформації за короткий проміжок часу я давно у себе не вбирала! Круто!

Через не дуже сприятливі погодні умови нам запропонували, ну а ми не відмовилися, розмістити свої намети у кемпінгу в Козьмещику. Тож ми додатково отримали прекрасний сільський туалет і альтанку.

Поставили намети, розклали речі і почали готуватися до великого походу!

На ранок погода нас порадувала сонечком і після сніданку ми вирушили назустріч пригодам! (Макс нас годував як на убій, я навіть переживала, що з’ївши свою порцію, просто не взмозі буду вийти на гору).

Дорога була місцями зовсім не простою, але сонячні промені нас підбадьорювали і надавали сил! Вже ближче до вершини, коли снігу ставало все більше, ентузіазм насолодитися краєвидами трохи згас, але на враження це ніяк не вплинуло!

І ось ми на вершині Говерли!!! Захоплює дух!!! І відразу виникає бажання йти далі і відкривати для себе нові місця. А так як мої бажання завжди перетворюються на реальність, то найближчим часом на нас чекають нові пригоди разом з Кулуаром!!!

Спуск до табору був легким, але нас супроводжував дощ майже всю дорогу. Загалом маршрут зайняв 16 км. А ввечері нас чекала банька і домашнє вино!!! Свято вдалося!!!

На Петрос на груповій нараді вирішили не підійматися, тому третього дня нам влаштували міні екскурсії до джерела у селі Кваси і етно-парку Гуцул ленд у Буковелі.

По приїзду у Франківськ нас відвели поїсти в 10-ку. Дійсно, заклад варто відвідати — порції просто величезні і все смачно!

До Києва ми поверталися також на мікроавтобусі.

Тож, подяка Кулуару, Максу, Вані, водіям і всій нашій групі, за те, що допомогли нам зробити наше свято і розділили з нами радість!!!

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.