ru
ua
ru | ua

Мій другий похід у гори

Вернуться
Автор: Ковтун Антоніна, 26 років, Україна, смт.Тростянець
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Це був мій другий похід у гори, який також наповнив моє життя чудовими, незабутніми спогадами, веселими, життєрадісними друзями і думками про наступні походи, прекрасні ріки, водоспади, ліси яких я ще не бачила та гори, все вищі і вищі, які ми підкорятимемо зі щораз новими друзями.

Кожен похід залишає приємний слід у серці. Я не хочу описувати вам, як пройшов кожен день, це є у маршруті і не буду описувати ту чарівну природу Карпат, бо її словами не переказати, тільки бачити очима, відчувати тілом, та наповнювати серце любов’ю до тієї краси.

Але окрім цієї краси земної у нас ще був суперовий інструктор — Василь Сулятицький, про якого я не могла не згадати ) Це не просто хороший інструктор, а добрий та веселий сповнений позитивної енергії хлопець, з яким ми біля вогнища співали українських пісень, та приготували найсмачніший борщ з капустою)) Він навіть визвався нести мій рюкзак, коли я впала та забила коліно, а рюкзак туристки це вам не дамська сумочка ))) Отже любі мої, якщо ви хочете познайомитись з новими, цікавими людьми, випробувати себе, якщо ви здатні цінувати ту красу, що вас оточує, то ходіть в походи, ходіть з Кулуаром, ходіть з Васьою і будете щасливі!

група

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.