ru
ua
ru | ua

Ярослав Огорилко

10 | Отзывы: 16
Возраст, лет 31
Провёл групп от Кулуар 20
Опыт в роли тимлидера, лет 10
Девиз

Горы зовут избранных. Открытых душой и телом, готовых отдать все и получити взамен необъятное...

Отзывы

Всего отзывов о программах с Кулуар: 709
Отзывов о тимлидере Ярослав Огорилко: 16
Читайте, вдохновляйтесь и поехали с нами!
short
Дякую Ярославу за чудові враження
Автор: Іван
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Дякую Ярославу за чудові враження від першого зимового походу для мене. Ярослав висококласний гід, що не зважаючі на будь-які природні перепони зробив все, щоб піднятися на вершину.
short
Нашій групі дуже пощастило з тімлідером!
Автор: Наталія
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Це моє перше зимове сходження. Було важко, місцями навіть дуже важко. Але якби не спокій Ярослава, якби не його мотивація, якби не його настанови, я б не змогла подолати цей шлях та перемогти себе. Дякую Ярославу, що завжди був поруч, допомагав, підказував, мотивував, підтримував і вчив не здаватись! Нашій групі дуже пощастило з тімлідером! Найкращий! А ще Ярослав дуже смачно готує їсти! Дякую Ярославу за найкращий мій день народження! А ще дякую за цінний подарунок! Тепер я маю план дій і мету 😉 Тепер походи - тільки з Kuluar! І дуже сподіваюсь, що з Ярославом 😊 Однозначно рекомендую!
short
У Ярославі зійшлися всі зірки
Автор: Катерина
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Запалившись походами після треккінгу по Лікійській стежці, знову заглянула на сторінку Кулуар в пошуках , ще одного. Зовсім забула залишити відгук про такого гіда , соромно до сих пір за це🙈 Якби не Ярослав , моя б історія з горами могла б скластись по-іншому , одразу хочу сказати , дуже-дууже багато залежить від гіда , його вміння підтримати настрій , розуміння інших , вирішення непередбачуваних ситуацій, досвіду та відповідальності , яку він готовий взяти за кожного , щоб кожному учаснику було комфортно і звісно ж від гумору ( ми просто животи надривали від історій Ярослава). У Ярославі зійшлися всі зірки . У мене були проблеми в поході , але гід , одразу ж вирішував будь-яку. Величезне Вам дякую , за таке відношення протягом усього походу.Він так згуртував усіх учасників походу, що з другого дня ми були наче одна сім’я , постійно сміялись , розповідали історії , а Ярослав ще й співав похідні пісні , чим підзадорював усіх , коли було складно , здавалось він всюди встигає і помічає будь-які дрібниці. Класна і добра людина. Тепер якщо в гори, то тільки з Ярославом😊😊😊
Имя
Откуда вы
Программа
Тимлидер
Консультант
Готовы рекомендовать?
1 - не буду, 10 - буду всем
Тимлидер справлялся?
1 - очень плохо, 10 - отлично
Как вас консультировал менеджер?
1 - очень плохо, 10 - отлично
Ваши впечатления
опишите несколькими предложениями общие впечатления от программы
Если же хотите написать много, то присылайте отзыв нам на почту
0/10000
Добавьте к отзыву несколько своих фотографий с особо понравившимися местами, чтобы лучше передать впечатления от путешествия.
Пожалуйста, заполните все обязательные поля
Отзыв вначале попадает на модерацию и после этого будет добавлен
Ваш отзыв был успешно отправлен Что-то пошло не так! Попробуйте позже

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.