ru
ua
ua

Зустріч Нового 2020 року на Боржаві

Вернуться
Маргарита Яцишина, 57 років
м. Київ, Україна
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Новий Рік на Боржаві) Компанія друзів стала на шлях здійснення мрії, щоб зустріти новий рік в горах. Організував і відповідав за всіх Микола Сакович з #kuluarpohod.

30 грудня ми зустрілись на вокзалі міста Воловець, дев’ятеро сміливців. Недовга підготовка, приміряння кішок на взуття, перепакування рюкзаків, бо треба докласти їжу і спорядження. І нарешні вирушаєм в дорогу. На вулиці зимно, морозно, але сонячно. Пройшли по місту, підійшли до лісу, і почався підйом. Часу вистачало, тому ми не поспішали, дорога вела круто в гору, і Микола робив нам невеликі перепочинки. З кожним кілометром снігу ставало все більше і більше. Така примха погоди, що сніг був не тільки під ногами, а і на деревах, смереках. Ліс був таким гарним, наче в казці. Вітер був тихий, тому підійматись було приємно. Ми фотографувались. Вечоріло. День закінчувався, сонце почало сідати за гори. Попереду нас чекав крутий підйом на гору Плай (1350 м) з ліхтариками.

Снігу було дуже багато, йти можна було тільки слід в слід. Почався вітер, який нас зупиняв. І нарешті останні метри — і ми на горі Плай, там знаходиться сніголавинна станція. Стало дуже зимно, вітер захурделив. Ночівля в наметах, тому дуже швидко вибрали і почали готувати місце під їх встановлення. Вітер заважав, але ми справились. В наметі було тихо і відносно тепло. Микола приготував смачну вечерю. Всю ніч пориви вітру не давали заснути, бо дуже тріпало намети. Вранці чекали на покращення погоди, але замість цього на небі з’явились чорні хмари.

Наш гід Микола прийняв рішення швидко зібратись і спускатись в ліс, нижче метрів на 200. Коли ми були в безпечному місці, побачили, як гору охопила стихія. Ну а ми знову почали ставити намети і нарешті готувати запізнілий сніданок. Рік 2019 закінчувався. Залишались години до зустрічі Нового року. Ми готувались: розвели багаття, в розтопленому снігу розморожували мандарини, Микола готував борщ, всі допомагали: намазували ікрою канапки, промазували торт, розігрівався глінтвейн, охолоджувалось в снігу шампанське))) Здалеку через ліс було чутно залпи салютів. Новий рік наближався швидко)…

Наш зимовий похід відбувся не повністю, через негоду ми не пройшлись Боржавським хребтом на гору Великий Верх і гору Стой. Але ми всі залишились живі, здорові і в доброму гуморі. Зима ще продовжується і у всіх ще все попереду.

Дякую всім друзям, хто взяв участь у зустрічі Року 2020 в горах!!! За ці три дні ми стали єдиною ланкою ланцюга, який охопив гори Карпат від Черногірського хребта до Боржави. Зустрілись Біла Церква та Суми, Харків та Вишневе, Боярка та Львів, ну і Київ)). Дякую #kuluarpohod за підготовку, Миколі Сакович за турботу про нас у складних зимових умовах. Хай вам буде щастя))) Вітаю всіх з Новим 2020 Роком!!! Бажаю любові і здійснення мрій!!!!! До зустрічей в горах)))

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.