ru
ua
ru | ua

Очам не вірилось

Вернуться
Автор: Дяченко Аліна, 21 рік, Україна, м. Біла Церква
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Мармароси – безперечно, найбільш мальовничий куточок українських Карпат. В цьому я впевнена тепер на всі 100%. Поясню, чому так.

З вершин Мармароського хребта відкриваються неймовірні краєвиди — з одного боку на Чорногірський хребет, з іншого — на Румунські Карпати. Та й сам Мармароський виглядає не гірше. Коли йдеш по хребту, десь в районі гори Піп-Іван Мармароський, – складається враження, що ти не в Українських Карпатах, а десь за кордоном. Хоча, якщо зробити пару кроків в інший бік – насправді опинишся в Румунії.

Мармароські краєвиди

Цього походу я чекала давно, адже планувалась відпустка разом з моїм коханим. Ми не пожалкували, що пішли разом, адже так чудово було дивитися на ці прекрасні гори, насолоджуватись кожним моментом разом, навіть тоді, коли сил, здавалось, вже нема. Ми разом пройшли цей маршрут і ще довго будемо згадувати нашу веселу пригоду. А весела вона була тому, що зібралась така компанія, що ну ніяк не засумуєш. Причому анекдоти про кумів були так.. для розігріву. Всі були кумедними, в кожного щось своє, особливе.

Похід по Мармаросам

Кожен ішов у своєму темпі, ніхто нікого не підганяв, були нечасті привали, але з такими краєвидами, що просто не знаю слів, щоб описати. Мабуть, дам пораду: якщо ви хочете гарних фотознімків — то цей маршрут найліпший, адже з висоти двотисячників часто всі гори в тумані, та й самі ці вершини в тумані, або в хмарах. Я відзняла купу класних фоток на зеркалку, не використовуючи спалах, адже була сонячна погода (а по прогнозу повинно було дощити).

Гуцульські Альпи

Кожного вечора у нас була нова страва і нові чергові. Благо, є заправки Торчин та багато людей в поході, тому нікому нічого не набридало. Куштували і гриби, і малину, і ожину, і чорниці. Заварювали трав’яний чай.  Біля вогнища слухали вокальні концерти інструктора Юри за участі бек-вокалу учасників походу =) Юра гарно співає, і танцює теж…)

Карпатська ожина

До речі, ті, кому було мало маршрута, встигли ввечері ще прогулятися на Піп-Іван Чорногірський, де знаходиться закинута обсерваторія. Повернулись задоволені, сказали, що було гарне місячне небо. Фотоапаратів не брали вони, тому ми повірили їм на слово.

Мармароси

Так як погода була спекотна, то постійно назрівали розмови про душ, про воду, про річку. Вони і привели нас до бажання закінчити похід яскраво, з банькою і відпочинком. Тому ноги несли нас самі, а точніше — неслися за Юрою. Ось з такими мріями ми пройшли весь маршрут і навіть трохи більше для того, щоб потрапити в райське місце з банькою. Непогана мотивація, до речі, вийшла!

На вершині

Що ще сказати – похід удався на славу! Дивіться фотки! Дякую всім за те, що ми пройшли маршрут, за чудовий настрій і за вашу доброту, адже як казав Юра «на ці 6 днів ви – сім’я».  Просто друзями таких людей не назвеш, якось не звучить. А я вважаю, що люди, які постійно ходять в походи, — це такі особливі родичі, з якими можна запросто розділити своє супер-захоплення – гірськиий туризм.

Мармароський хребет

Люди, ходіть в походи, це круто, це корисно, це спортивно,

але майте на увазі, що це невиліковно…

Піп Іван Мармароський

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.