ru
ua
ru | ua

Корпоративний похід для ТОВ «АРХІТЕКТУРНА ЛІГА»

Вернуться
Автор: ТОВ "Архітектурна Ліга", Україна, м.Київ
Тимлидер: Олег Сава
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Закарпаття… Чудовий край з високими горами, річками, мальовничими видами і чистим повітрям. Саме сюди зібралась найактивніша частинка ТОВ «АРХІТЕКТУРНА ЛІГА» в 20-х числах серпня 2020 року.

Заздалегідь нами було обрано п’ятиденний маршрут по Чорногірському хребту з компанією KULUAR. Менеджер Тимченко Ірина детально спланувала нашу подорож і надала корисні поради, що знадобиться в даний період року з речей і що краще залишити вдома ;-))).
Дехто з нас вже був у походах раніше, для когось це було вперше. Але однозначно можу сказати, що дуже багато значить, хто з тобою поряд і його настрій. На мій погляд, у нас була чудова команда на чолі з кулуаргідом Олегом Савою. Він приємний у спілкуванні, ненав’язливий, розповідав різноманітні історії. До того ж забезпечив нас усім необхідним: смачними сніданками та вечерями, різноманітними перекусами, газовим обладнанням та іншим.

Про Карпати можна сказати, що це місце великої сили! Перед нами відкривались приголомшливі види… Наш маршрут займав приблизно 50 км. Це підйоми і спуски, десь обриви і слизькі ділянки. І неважливо, що за плечима у кожного рюкзак до 20 кг або більше, щось кусає, пече сонце – ти все одно крокуєш вперед, вгору-вниз і знов вгору. Дуже важливо обрати свій ритм і при цьому правильно дихати.
Вершини Говерли і Піп Іван з обсерваторією Білий Слон, озеро Несамовите, крижані джерела та струмки, отари овечок, дика малина та чорниця, пахучі квіти, безкрайнє небо, чарівні світанки та дивовижні заходи… Все це ви можете і повинні побачити на власні очі!

Ми отримали багато емоцій та приємних вражень! А ще купу фотографій, які час від часу переглядаємо і ніби знов опиняємось в цьому надзвичайному місці. Дякуємо KULUAR за організацію та теплий прийом! Сподіваємось на нову зустріч! Бажаємо вам подальшого розвитку, успіхів та натхнення!

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.