ru
ua
ua

Казковий зимовий похід на Піп Іван Чорногірський

Вернуться
Маргарита Яцишина, 55 років
м. Київ, Україна
Общий рейтинг
Рейтинг гида
Всім привіт! Мій перший зимовий похід в Карпати відбувся. Эмоції захлинають))!!!

Зустріч і знайомство учасників походу в Франківську. Стартували з прикордонного Шибене на гору Піп Іван Чорногірський 2028 м — “Білий слон”.

Перші години треку нас супроводжував дуже рясний дощ. Наскрізь промоклі, але щасливі, на висоті 1500 м ми дістались полонини Веснарка, де замість весни ми відчули гарний мороз, кучугури снігу і сильний штормовий вітер зі снігом. Мокрий одяг не зупиняв нас ні на хвилину, та ще й почало темніти. Ми дуже втомлені згуртовано йшли вперед.

Наша бадьора група

Гід Дмитро нас підбадьорював: на наші питання була одна відповідь “вже скоро”. І ось раптом, наче хтось вимкнув світло. Ніч нас поглинула, рятувало світло налобних ліхтариків. Вітер здував з ніг, і тільки коли ми зайшли в ліс, він нас залишив у спокої. Мороз підбадьорював. Напевно, усі йшли на автопілоті, і кожен хотів кудись допхатись. А краще до хатинки пастуха, де чекала ночівля)).

Хатинка пастуха в Карпатах

І вже на підході ми зустріли туристів, які оселились в цій хатинці раніше за нас ((. Дівчат прихистили у будиночку, а хлопцям довелося ставити намет. Поки ми переодягались і шукали, де розвісити мокрий одяг, наші хлопці приготували дуже смачний борщ. Ми зігрівалися у спальниках гарячою їжею)). Так закінчувався суботній вихідний і перший день походу))).

Зимовий карпатський ліс

Я думала, і що мені дома не сиділось? А ще попереду чекали два дні мандрівки і багато цікавих пригод )))

Дякую клубу “Кулуар”, гіду Дмитру Приймаченко та всім друзям, з якими так гарно відпочили за цей дивовижний, різноманітний похід.

Біла заметіль

Дивіться будь ласка фото з походу)))

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется менеджер и проконсультирует по всем вопросам.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по всем вопросам.