ru
ua
ru | ua

Карпатська терапія

Вернуться
Автор: Суббота Ольга, 26 лет, Украина, г. Харьков
Тимлидер: Леонид Верестун
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Якщо ви втомилися від міського життя, вічного шуму двигунів і навіть хочеться десь забігти подалі від людей, з їх песимістичними балачками про долар, та «ой, як же все зараз дорого»… то ви звернулися за адресою. Похід в Карпати - це справжня терапія саме в таких випадках!!!

Так вирішила для себе я і, звичайно ж, спробувала цей вид терапії, звернувшись до команди Клубу туристів «Кулуар». І я жодної хвилинки не пошкодувала про це…

Отдых в Карпатах

Перший день походу був випробуванням для мене, як для новачка… Я справді відключилася від всіх мирських думок…. І в голові було лише одне: «Мамочки, який же важкий цей рюкзак, і коли буде наступний привал…»))) І ми нарешті дійшли до запланованого пункту…. Скинувши «тяжку ношу» з плечей і озирнувшись довкола, я зрозуміла, що життя прекрасне. І починається воно з гірської річки, яка втамувала спрагу та безслідно змила втому з тіла. А це неймовірне зоряне небо! В Карпатах воно інше, неабияке… Ввечері  наша дружня компанія сіла біля вогнища з чашкою чаю… співати пісні… знайомитися, розповідати про себе.  За теплий вечір хочу окремо подякувати нашим інструкторам-провідникам, Володі і Льоні))) Саме вони налаштували групу з 25 чоловік на позитивний лад і гарний настрій, на усі три дні).

Говерла и Петрос

Наступні два дні були найбільш вражаючими для мене. І дуже складними!  Нам необхідно подолати  Петрос та Говерлу. Емоції, що я пережила за ці дні, були справжнім протиріччям одна одній. Іноді бувало шкода себе до сліз, підступав страх від тої висоти і крутих підйомів, а іноді й зовсім хотілося крикнути: «Все викликайте МНС і знімайте мене з цієї скелі, бо я далі не піду». Але кожного разу, коли «накривало», я просто підіймала очі, озиралась довкола і розуміла, що воно таки того варте!!!! Ця краса, яку не може передати жодне фото, закохала в себе на все життя! Здавалося, що час зупинився, і нарешті настав той момент, коли ти спостерігаєш за цим світом, а не він за тобою. В такі моменти я відчувала щастя таким, яким воно є в простих речах. Ось так просто сидиш, милуєшся красою Карпатських гір, добротно вкритих масивами струнких та пишних смерек, і жадібно набираєш повні груди повітря, ніби з запасом, бо знаєш, що завтра в місті воно вже буде іншим…

Пейзажи Карпат

Повертаючись додому, я думками була ще в горах! Здається, там  залишила і частинку душі…

PS: Окреме дякую за душевний вечір в Десятці)))

Палаточный лагерь в Карпатах

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.