Кілька слів про пригодницькі перегони "Bucovina Adventure Race"

Кілька слів про пригодницькі перегони

Автор: Шелепюк Наталія

Змагання відбулися в мальовничому буковинському селі Червона Діброва. Центр змагань розташовувався на території Червонодібровської січі. Для учасників організатори запропонували три класи дистанцій: «Трек» - пішохідна дистанція з елементами орієнтування та гірського туризму на 12 годин, в такому ж форматі, але на велосипедах учасники могли позмагатись на дистанції «Вело», а для самих відчайдухів – клас «Хард», в якому крім всього ще був водний етап і контрольний час складав 24 години.

Наша команда не планувала брати участь в цих змаганнях, тому безпосередньо до них ми не готувались. Проте плани змінились, і в нас випала нагода випробувати себе на цих перегонах. Вибір припав на клас «Трек», оскільки він найбільш наближений до рогейну, в якому ми через тиждень планували взяти участь.

Буковинські перегони

Вночі перед стартом пройшов дощ, який добре змочив ліс. Після кількох контрольних пунктів прологу наша карта, яка не була захищена від води, стала схожа на шматок ганчірки. Проте це не завадило нам вдало завершити початкову ділянку дистанції. В кінці прологу на нас чекав етап «Підйом». Треба було піднятись на 30-метрову скелю. Оскільки для зарахування етапу необхідно, щоб його пройшло двоє учасників з команди, то право зажумарити на скелю я віддала хлопцям.

Проходження дистанціїВзяття КП

Основну частину дистанції ми розпочали також з технічного етапу. Тут нам необхідно було пройти екзамен з медицини і з 40 пострілів 30 раз попасти в мішень з гвинтівки та пістолету. І це завдання ми пройшли на максимальну кількість балів. Далі на нас чекали кілометри буковинських лісів і пошуки захованих пунктів. Деякі КП знаходились відразу, з деякими довелось поморочитись, але найважче залишилось на кінець. До фінішу нам залишається близько півтори години, а ми ще на краю карти за 10 км від фінішу. Цю ділянку ми долали в марафонському режимі, оскільки перед фінішем нас чекав ще етап «Дюльфер».

Bucovina Adventure Race

Та все закінчилось на позитиві, оскільки наша команда Кулуар з беззаперечною перевагою перемогла в класі «Трек».

Отож, окрема подяка моїй команді і турклубу Кулуар за можливість випробувати себе на таких змаганнях і, звісно, організаторам пригодницьких перегонів "Bucovina Adventure Race" за цікаву дистанцію і море позитиву.

Команда Кулуар з першим місцем

Поделитесь с друзьями:
5