ru
ua
ru | ua

Игорь Цан

10 | Отзывы: 15
Возраст, лет 24
Провёл групп от Кулуар 8
Опыт в роли тимлидера, лет 6
Девиз

Отзывы

Всего отзывов о программах с Кулуар: 709
Отзывов о тимлидере Игорь Цан: 15
Читайте, вдохновляйтесь и поехали с нами!
short
Хочу подякувати Ігору Цану
Автор: Андрій
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Хочу подякувати Ігору Цану, за його великий професіоналізм. Також готовий його рекомендувати як тімлідера, з ним ви точно не будете скучати, його великий досвід, яким він залюбки ділиться, гарні історії, мотивація і смачна їжа, це якраз те зо потрібно кожному в поході. Також він вміє гарно всіх згуртувати, і перше на що він звернув увагу це на безпеку, і на те що ми маємо бути як одна сім’я, що ми всі одне ціле, і це реально працює. Ігор велике дякую тобі за чудовий похід. P.S. І дякую що допоміг правильно відрегулювати рюкзак
short
Похід був незабутній!
Автор: Дмитро
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Похід на обсерваторію Білий слон,29.01.22-01.02.22.Похід був незабутній!)Хочу написати особливу подяку гіду Ігору Цану.Гід один з най кращих, з якими я коли небудь зустрічався.Ігор має особливий підхід до кожного учасника групи.Завжди всіх чув і бачив.Був нам як батько і матір, і їсти наварить, і спати вкладе)В будь якій ситуації знав, що Ігор завжди допоможе, що б не сталося,а такі ситуації траплялися з нами,особливо зі мною,як не в сніг провалююсь по шию,то коліно на вершині підверну)І Ігор як найшвидше допомагав!Це був зимовий похід і ситуації були непередбачувані і абсолютно різні!Дякую Кулуару за організацію цього чудового походу,і влітку обов\'язково ще піду в похід і обов\'язково з Ігором Цаном!)
short
Відгук на маршрут "Сходження на Говерлу та Петрос"
Автор: Крістіна
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Сходження було перший раз. Незважаючи ні на погоду, ні на тяжкість яку відчувала, все сподобалось. Враження неймовірні, хочеться ще раз повторити, тільки наступний раз краще підготуюсь в фізичному плані. Вікторія Паламарчук супер гід і класна людина. Дякую Kuluar за можливість відчути нові враження.
Имя
Откуда вы
Программа
Тимлидер
Консультант
Готовы рекомендовать?
1 - не буду, 10 - буду всем
Тимлидер справлялся?
1 - очень плохо, 10 - отлично
Как вас консультировал менеджер?
1 - очень плохо, 10 - отлично
Ваши впечатления
опишите несколькими предложениями общие впечатления от программы
Если же хотите написать много, то присылайте отзыв нам на почту
0/10000
Добавьте к отзыву несколько своих фотографий с особо понравившимися местами, чтобы лучше передать впечатления от путешествия.
Пожалуйста, заполните все обязательные поля
Отзыв вначале попадает на модерацию и после этого будет добавлен
Ваш отзыв был успешно отправлен Что-то пошло не так! Попробуйте позже

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.