ru
ua
ua

В пошуках сонця

Вернуться
Автор: Тетяна Шульц, 29 років, м. Дніпро, Україна
Тимлидер: Иван Кучерявый
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
А подумки я лину знов туди,
Де сонце сходить над горАми,
I рано-вранцi ми складаєм рюкзаки,
Аби пiти новими вже стежками...

Де подих вiтру нiжно огортає,
Дарує свiжi помисли та мрії,
I всi кордони внутрiшнi зникають
В безмежнiм просторi гiрської сили…

Стрiмкi потоки рiчки так чарують,
Змивають негаразди всi i бiль,
Немає тут нi заздрощiв, нi смутку,
Вiдсутнi злiсть, образи й гнiв…

I крок за кроком йдемо ми все далi,
Перемагаєм власний бiль та страх,
Тут кожен з нас вже точно знає:
Назавжди гори житимуть в серцях…

Як сильно ж знову хочеться туди,
Де зорі, ніби на долонях,
Де засинали пізно ми вночі
Під довгу із дзвіночків колискову…

Ми повернемось, ви нас тільки ждіть,
Безкрайнє небо і Карпатські гори,
Щоб чаю з жеребу смачнющого попить,
Під шум смерек, з джерельною водою!

Я вирішила, що це виклик і кращої можливості годі й шукати! У похід збиралася разом зі своєю подружкою. З яким же нетерпінням ми чекали 01.07.2018 р. Саме в цей день починалися наші пригоди. Франківськ зустрів нас дуже прохолодно. Люди ходили в куртках, хмари затягували небо. Проте, перше знайомство з групою і посмішка нашого гіда, Івана Кучерявого, говорили, що мандрівка буде цікавою і незабутньою за будь-якої погоди! Саме так і склалося 🙂

Машрут був не з легких. Стартували ми в Квасах. Тут нас і наздогнали Франківські хмари. Але той дощ був на удачу)) По дорозі до місця ночівлі паслися вівці. Їх було дуууже багато, кожна мала дзвіночок на шиї. Неможливо забути ту гарну мелодію, котра лунала навкруги. А ввечері ми вчилися ставити намети, грілися чаєм і їли макарони. Які ж вони були смачні! А, може, то просто була радість від того, що саме з мого рюкзака забрали ті макарони)))

Коні біля озера

Коні в Карпатах

Наступного дня по дорозі на Петрос ми зустріли коней. Вони були неймовірно гарні. Декілька хвилин разом з ними надали сил, щоб все ж таки вилізти з важкими рюкзаками на верхівку Петроса. А тут нас чекала зима. Потужний холодний вітер, через туман майже нічого не видно, навіть лежав сніг… Попереду був кам’янистий спуск, потім по багнюці (хтось її обійшов, а в когось не дуже це вийшло))) добралися до місця стоянки — перемичка між Петросом та Говерлою. Через те, що дуже змерзли, всі вирішили заночувати в колибі. Приємним сюрпризом був душ на стоянці. Ввечері ми варили смачний борщ та ароматний трав’яний чай. А потім ще довго сушили взуття біля вогнища…

Пейзажі Говерли

Наступного дня помітили, що вже значно потепліло, аж +11)) А не +2…+4, як минулої ночі))

На нас чекала Говерла. Не вистачить ніяких слів, аби описати всі емоції, що вирують всередині, коли стоїш на вершині і, затамувавши подих, милуєшся краєвидами! Карпати зачаровують своєю первозданною красою!

Далі піднялися на Брескул, а Пожижевську, Данциж та Туркул пройшли траверсом. Стомлені, але з наймовірними враженнями, облаштувалися біля оз.Несамовите на ночівлю. Тут ми встигли пограти в сніжки (03.07.2018 р), відігрітися вечерею та чаєм. А потім ще довго сміялися по наметах, згадуючи всі жарти пройдених днів…

Озеро Несамовите

Нарешті, на червертий день походу, ми знайшли літо!!! Як же круто, в липні зняти шапки і рукавиці! Хоча б ненадовго))

Наша команда

Цього дня пройшли траверсом Ребру, радіально збігали на Гутин-Томнатик, побачили згори оз.Бребенескул та траверсом познайомилися з г.Бребенескул, Мунчел і Дземброня. А ввечері, після насиченого враженнями дня, всі ласували супом з білими грибами та чаєм з листя малини, чорниці та жереба… смакотааа)) Заночували під г.Піп Іван. Саме туди і пролягала наша стежка наступного дня. Рюкзак вже не здавався таким тяжким, як в перший день)) Ми ніби стали з ним одним цілим)) Цього ж дня зайшли на Вухатий Камінь та через водоспади спустилися до місця ночівлі, недалеко від г.Смотрич.

Це був крайній вечір. Нікому не хотілось розставатися з Карпатами. Саме тут, наодинці з природою, розумієш, наскільки ти щаслива людина… Бо зміг піднятися на такі висоти і побачити навколишню красу. Ти щасливий, бо можеш чути, як потріскують дрова в багатті та шумлять смереки… Щасливий, бо можеш бачити незабутній світанок, і відчувати, що ноги мокрі від вранішньої роси… Радієш, коли корови дзвіночками всю ніч співають колискову, а вранці до палатки приходять коні і будять тебе на сніданок… А який же аромат має чарівний чай, з терпким присмаком жеребу та природною чистою водою… ммм…

Початок нового дня

Як би нам цього не хотілося, але вранці треба було вирушати додому. По дорозі зайшли в Молочну Хату та спустилися до с.Дземброня, звідти і поїхали назад до Івано-Франківська.

Хочу висловити вдячність всій нашій групі! Команда була дуже класна! За весь час не було ніяких суперечок, невдоволень, всі підтримували один одного. Сподіваюсь, ми ще не раз зустрінемось на туристичних стежках!

Окрема величезна подяка нашому гіду, Івану. Завдяки його професіоналізму, врівноваженості, тактовності і стриманості, наш похід запам’ятався тільки яскравими позитивними емоціями. Іван приділяв увагу кожному учаснику групи, допомагав в усьому. На весь час походу вдалося повністю відключитися від буденності і ні про що не хвилюватися, адже одразу було видно, що керівник групи має великий досвід та виважено, з розумінням ставиться до будь-яких питань. Невід’ємною складовою походу стали жарти від гіда. Сміх у нас лунав і вдень, і вночі))

Дуже рада, що вирішила подорожувати саме з Кулуаром. Підготовка, консультації, організація походу — все на високому рівні! Дякую, що допомагаєте втілювати мрії! Бажаю всій Вашій команді розвитку, нових цікавих маршрутів і гарної погоди для підкорення нових вершин!

Відпочинок в горах

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.