Нова сторінка життя

Автор: Линець Віталій, 23 роки
Україна, смт. Калинівка

Ідея піти в гори довго крутилася в голові і ніяк не давала спокою. Піднімаючись сходинками додому, в уяві поставала картина підкорення Говерли.

Коли ідея визріла і сил чекати вже не було, заявка на похід була негайно відправлена на декілька сайтів, а відповідь прийшла тільки від сайту «Кулуар», назву якого я спочатку не спромігся прочитати в силу мені невідомих причин(цікавий шрифт на сайті, моральна втома…).

вешина Говерли

Мінімум речей, максимум настрою і через декілька днів я в Карпатах. Там не красивий краєвид. Слово «красивий» не може передати весь спектр емоцій, які виникають в тобі  - вид там просто неймовірний!!! Гори захоплюють тебе з першої хвилини і назавжди залишаються в серці, зігріваючи спогадами навіть вдома.

на привалі

Прогнози погоди не радували, але веселе обличчя екскурсовода Юрія Юрківа навіювали впевненість.  Говерла, Петрос, Шпиці, 4 дні дощу, неймовірна краса та повне випробування себе як з фізичної так і з моральної точки зору, принесли задоволення, яке порівняти з чимось важко! Похід в гори, це як нова сторінка життя, змушує вас дихати на повну.

я

Ну, а дякуючи людям з сайту «Кулуар», які це все організували похід пройшов весело, безпечно та з’явилося багато нових цікавих знайомих і море позитивних вражень. Тож якщо ви все ще вагаєтеся , щодо походу в гори, відкиньте всі вагання, купуйте вже сьогодні квитки і вирушайте на зустріч пригодам!

Ближайшие даты похода по Черногорскому хребту. Записывайтесь, пока есть места!

Старт Финиш Маршрут Цена Дней
03.10.2020
08.10.2020
2600 грн 6 Дней
03.10.2020
08.10.2020
2600 грн 6 Дней


Поделитесь с друзьями: