ru
ua
ua

На крок ближче до себе…

Вернуться
Криковлюк Анна, 30 років
Україна, м. Запоріжжя
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Повернулася додому з крепатурою, поламаними нігтями, синцями на руках і ногах, але сповнена натхнення, гордості за себе і з відчуттям, що я знайшла те, що мені потрібно, хоч того і не шукала!

Хоча це був не зовсім справжній похід (проживали в гостьових будинках в Карпатах). Я шукала можливість зустріти Новий рік не вдома і з новими обличчями. Натрапила на пропозицію «Кулуара» «Новий рік в Карпатах + лижі + Говерла» і подумала, що це має бути більш цікавий і оригінальний Новий рік, ніж в автобусному турі. І не помилилась!

Новий рік в Карпатах

            По-перше, це люди! Якщо ти шукаєш друзів або просто приємного цікавого ненав`язливого спілкування з новими людьми, то всі інші учасники туру/походу приїхали за тим самим! Тому всі дуже привітні одне до одного, щирі та веселі.

святкування НР

По-друге, Драгобрат! Такий справжній! Це натуральний сніг, шикарні спуски, професійні інструктори без зайвих понтів (за годину навчили того, чого на Буковелі не навчили за день), і до того всього помірні ціни(!).

покатушки на Драгобраті

            Ну і апогей – Говерла! Тобто в ПОХОДІ ми були один повний день. Але я встигла відчути те злиття з природою-творцем, коли серед величних гір на чистому прозорому повітрі з тебе злітає все оте лушпиння (вік, стать, рід занять, умовний успіх) і ти розумієш, чого вартий насправді, наскільки сильний (або слабкий) твій дух.

засніжені вершини

            Я довго не хотіла писати відгук, бо боялася, що те натхнення, той ентузіазм кудись подінеться, або за справами знайдуться причини і відмовки. Але тепер в мене є здоровенний рюкзак і палатка, тож не відверчуся!

Вірю, що злиття з природою – це той самий портал до джерела життя, до істини до себе справжнього!

Говерла

P.S. Якщо ти це читаєш, але ще не наважився на похід, якщо бажаєш весело та корисно провести час у мальовничій та гостинній місцевості, спробувати щось нове, познайомитись з людьми, «Новий рік в Карпатах + Говерла» — те, що треба!

P.P.S. Закликаю не боятися того, чого боялася я: “А може це не для мене… Там мабуть молоді-круті-гарячі лижники та скажені сноубордисти збираються… А може я надто стара/нудна/непідготовлена/не маю спеціального одягу/спорядження…» Фігня то всьо! Не думай, а відправляйся в похід!

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.