ru
ua
ru | ua

Корпоративний похід для компанії IC consulenten Ukraine

Вернуться
Автор: IC consulenten Ukraine , м. Київ, Україна
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Mountains are calling :) Дотримуючись традиції IC - літніх сімейних поїздок до найкрасивіших куточків України, цього року ми відвідали село Дземброня на Івано-Франківщині. На декілька днів ми перетворилися на спартанців-хіпі: ночували в наметах, спостерігали за фантастичним зоряним небом та співали пісні під гітару.

Ми — команда сильного духу: довели це іншим і собі ще раз — піднялися на гору Вухатий Камінь разом з нашими дітьми, досягнувши висоти 1864 метрів. Більше того, ми мали унікальну нагоду привітати нашу Україну з 28-ою річницею Незалежності.

Карпати неймовірні: високі гори, вічнозелені ліси та швидкі річки! Цього серпня ми мали змогу познайомитися з однією з таких річок — Чорним Черемошем. Ми влаштували рафтинг-рейс по порогах, занурилися з головою в крижану воду і просто насолоджувались!
Сплав по річці ЧеремошСплав корпоративний похід

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.