ru
ua
ua

Дві гори, дві погоди, і безліч вражень!

Вернуться
Вансович Євген, 26 років
м. Львів, Україна
Общий рейтинг
Рейтинг гида
Я дуже давно хотів зимою піднятись хоча б на якусь вершину, але кожного разу щось мене стримувало, то було багато роботи, то не було з ким піти, то не було всього спорядження і т.д. Цього року я твердо вирішив піднятись на Говерлу, не зважаючи ні на що.

Знову ж таки, з друзів ніхто не хотів разом зі мною підніматись, тому я почав шукати в інтернеті, з ким можна піти в гори. Коли я натрапив на сайт Кулуара, я довго не вагався, приємні ціни, зрозумілий сайт, досвідчені гіди та в оренду можна взяти все, чого в мене не було. Отож я зателефонував та забронював для себе похід-сходження на Говерлу та Петрос. (За пару днів до цього походу розім’явся, піднявшись на невисоку гору Параска).

Група зустрілась в Івано-Франківську, звідки ми і вирушили до нашої колиби в Лазенщині. Скажу відразу, група зібралась просто неймовірна! Тепер питання, з ким наступного разу йти в гори відпало саме собою 🙂
В перший день ми “розігрілись”, пройшовши по лісі 2-3 км в одну сторону та повернулись в колибу. Повечеряли, ще більше познайомились та полягали спати, адже завтра в нас підйом на Петрос (вирішили спершу підніматись на Петрос, так як погода обіцяла бути кращою, ніж через день).

Козьмещик біля підніжжя Говерли

Зранку ми прокинулись о шостій годині, поснідали та вирушили на Петрос. З погодою дійсно дуже повезло! Я не міг намилуватись тою природою, тими краєвидами, які нас оточували, але найцікавіше та найзахоплююче було ще попереду. Проходячи лісом, я лишень і встигав виймати телефон, щоб сфотографувати нереальну красу. Коли ми дійшли до підніжжя Петроса (вигляд просто неземний) і почали сходження, через 10-15 хв я обернувся і на секунду втратив дар мови – краса, яку я побачив, була просто неможливо передати словами! І чим вище ми піднімались, тим кращий був вигляд. Я не скажу, що підйом був дуже легким, але, коли ти повертаєшся і бачиш ту всю красу, йти стає якось легше 🙂

Піднявшись на Петрос, для тебе відкривається така краса на 360 градусів, що ти забуваєш про всю свою буденність. Як я вже казав, з погодою надзвичайно повезло і можна було спостерігати за нереальною красою, можна було бачити Говерлу та інші гори, а знизу все було в хмарах, і ти відчуваєш себе наче в літаку, який летить над хмарами.

На вершині Петросу

Після спуску ми поїхали в колибу, приготували всі разом вечерю та почали ділитись фотографіями. Завтра Говерла…

Наступного дня ми вирушили на Говерлу. Відразу було видно, що сьогодні погода буде не такою, як при підйомі на Петрос, стояв сильний туман, був вітер і, хоча підйом на Говерлу легший, ніж на Петрос, через погоду він видався не таким вже і легким. Коли ми вже йшли по хребту, видимість була практично нульовою, за 15-20 метрі практично не було нічого видно, сильний вітер, холод, але від цього сходження було тільки цінніше та (для мене особисто) цікавіше.

Піднявшись на Говерлу, не було видно вчорашніх пейзажів, все було в тумані і дув сильний вітер. Телефон на такому холоді виключився за 25-30 сек (хотів пофотографуватись), але декілька фото все таки встиг зробити.

Після спуску цього дня нас ще чекала баня, де ми ще більше здружились, ділились своїми емоціями та обговорювали наші подальші спільні поїздки в гори.

Сходження на Говерлу взимку

Звичайно, не можна було б не відзначити наших гідів, з якими нам надзвичайно повезло. Костя, який нам весь час допомагав та підказував, готував дуже смачну їжу і Юля, яка була прекрасним другом та товаришем!

Хотів би подякувати команді Кулуару, нашим гідам та всіх новим друзям з групи за такий прекрасний проведений час! Ці декілька днів були просто незабутні! І це, безперечно, був не останній мій похід!

P.S Фотографій вийшло дуже багато, на жаль, всі не вийде показати але спробую максимально вдалі фото вибрати і фото які передають ту атмосферу.

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется менеджер и проконсультирует по всем вопросам.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по всем вопросам.