telegram
ru
ru uaen

До зустрічі на стежках світу

Автор: Александр Косяк
Тимлидер:
Оценка маршрута
Оценка тимлидера
Оценка консультанта
Дякую, компанії Кулуар, за професійну організацію походу по Лікійській стежці! На травневі свята знайшли час та пройшлися прекрасною стежкою без рюкзаків. Дуже вдячний персоналу компанії за якісно підібрані готелі та гастехаузи на протязі маршруту і комунікації з тім-лідером Павлом. Окрема вдячність нашому лідеру Павлу Кротюку за веселість, обізнаність справою, терпіння, повагу до туристів та цікаві розповіді! Павло, тобі окремо здоров`я , радості, наснаги та зустрічати гарних людей на протязі маршруту під назвою життя! Дякую всьому колективу Кулуар похід. До зустрічі на стежках світу!

Заявка на участие

Уже были с нами?
Войдите в Лагерь Кулуаровца и большинство полей заполнится автоматически 💚
0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе. Привіт, ми з України. Граждан россии в наши группы не берем
Давайте українською? 🇺🇦
Пошуковик чомусь вирішив показати вам ру-версію сайту. Пропонуємо перейти на українську! Якою продовжити?
Українською
Не менше 20% від прибутку витрачаємо на потреби ЗСУ. Деталі та звіти KuluarHelp тут. Ходіть в гори з KULUAR - наближайте перемогу! 🇺🇦