Всього відгуків: 2239 по 284 маршрутам. Якщо ви ходили з нами в гори, поділіться і своїми враженнями. Про те, де і які писати відгуки ви можете почитати в статті: "Як писати відгук".
Неймовірно захоплюючий пригодницький авторський тур Азорами трьома островами Фаял, Сао Джордж та Піку. Краєвиди, що вражають, смачна місцева кухня, супер комфортні готелі з видом wow з вікна! Для мене цей тур перевершив всі очікування! Хайки різноманітні, кожен острів відкриває свою атмосферу. Кожен день як сторінка з книги пригод! Рівень комфорту, організації, насиченості програми найвищий. Активний хайкінг кожен день (ступаєш по вулканам, гуляєш кратерами, і відчуваєш творення історія Землі) +купання в найрізноманітніших чудових локаціях, обіди, вечері і спеціально колоритні кафе! Крім того можна побувати на сироварні. Ми побачили всі процеси і особливості створення сиру, місця, де вирощують поколіннями каву, та поспілкуватися з майстринями з ткацтва, відвідали виноробню, де роблять вино з вулканічного винограду! І звичайно кити - це моя мрія, яка здійснилася! 8 днів пригодницького життя разом з Кулуар, це найкраще, що може трапитися!
Рекомендую ваш клуб туристів. Все було чудово, неймовірно. Я дуже щаслива, що потрапила саме до Лесі, компанія зібралась весела. Консультанти та тимлідер допомогли з усим. Дякую вам
Якщо у вас немає можливості вирватися у відпустку і все, що є у вашому розпорядженні тільки вихідні - це ваш варіант. Найяскравіше проводження часу з нескладними випробуваннями та зануренням у природу, з веселою компанією і уважними тимлідерами. Підходить для любого рівня фізичної підготовки. Обов'язково запросіть з собою членів сім'ї - чудова нагода прожити разом цікаві пригоди.
Програма туру вражаюча, кожен день яскравий, хайки дуже красиві, купання у вулканічних басейнах, найкращі кафе, де дуже смачно можна поїсти місцеві страв, звісно красень вулкан Піку та споглядання китів! Справжня мрія, яка може стати реальністю! Кожне місце, кожен день як сторінка книги пригод!Перевешило всі очікування! Тетяна- тимлідер номер один для мене, як людина та як модератор, гід.З нею куди завгодно, окрім того діти також поважають, прислухаються до неї. Цей тур дуже продуманий і сповнений пригод, заздрю тим, для кого цей тур ще попереду! Дякую Кулуару!
Команда професіоналів, яка подбає про все!
Вам лишається прибути до місця призначення і насолоджуватися горами і красою❤️
Дуже рекомендую KULUAR - перевірено на власному досвіді неодноразово!
Зазвичай кажуть, що відгук варто писати по гарячих слідах. Але цього разу я пишу його більш ніж через пів року — і це зовсім інші відчуття. Спогади набули особливої чарівності, емоції стали глибшими, і навіть у похмурий день вони здатні викликати щиру посмішку
Суперові враження від походу. Оля Журавльова дуже досвідчений тімлідер. З нею ми виконали програму походу на 11/10. З погодою та командою надзвичайно пощастило
Це був мій перший похід в гори з наметами і я переживала, як буду себе почуватися. Але все пройшло просто неймовірно! Тимлідер Андрій забезпечив нас теплою атмосферою і найсмачнішими стравами, все розʼяснював і опікав, а компанія, що зібралась, була така, що із задоволенням продовжу спілкуватися і надалі ходити в гори разом. Дякую, Андрію, дякую, дівчата і хлопці, дякую, Кулуар!
Похід вийшов живописний і не надто складний. Тимлідер Олександр домовився з місцевим мольфаром за хорошу погоду ☺️ і підтримав всіх учасників в важкі моменти підйомів. Перший день — набір висоти по симпатичному хвойному лісу. Людей на маршруті майже нема, тільки в таборі в притулку можна зустріти інших туристів. Радіальні походи в другий день — майже як відпочинок — з легкими рюкзаками і відносно швидким темпом. Вони як раз і окупають весь похід своїми краєвидами з Ґрофи та Паренок. Спуск на третій день радує можливістю освіжитись у гірській річці та видами на сусідні гори.
Це було прекрасно! І з погодою пощастило, і з компанією. Все дуже гарно організовано і продумано. В KULUAR все дуже злагоджено і скоординовано. З таким тимлідером як Олександр можна хоч на край світу!Окрема подяка пану Петру за вечірні душевні розмови)))
Здійснила свою мрію побачити гори.
Випробувала себе походом.
Задоволена і вражена!
Дякую!💚
Окрема подяка Степану, бо люди, які люблять те, чим займаються, надихають👍
Це сьогодні, 1 червня, сонячно і сухо.
А вчора, в останній день цієї дивовижної весни, було зимно, мокро, холодно, з дощем, але відверто офігенно круто, нереально енергійно, дружньо, весело, тепло і затишно!….
Навчальний рік - позаду, а ми - ні, бо
kleverpeopleclub - це не лише про навчання, це про сенси, змісти, дороги, цінності і про людей❤️🍀
Дякуємо kuluar за організацію сплаву, все було чудово, як завжди
Це був просто неймовірний сплав по Десні! Емоції досі переповнюють.
По-перше, у нас був просто мегакрутий тимлідер. Він не просто керував процесом, а зміг з перших хвилин так згуртувати й подружити всю групу, що ми стали як одна велика родина.
По-друге, кухня — це окремий захват! Меню продумане, все дуууже смачно і ситно, голодним точно ніхто не залишився.
Окремий кайф — це сама атмосфера: вечірні розмови, душевні історії біля вогню та нові знайомства. Все пройшло на одному диханні. І що дуже важливо — підтримка й допомога були абсолютно у всьому, в будь-яку хвилину можна було звернутися.
Краєвиди Десни, крута компанія і перезавантаження на всі 100%. Обов'язково піду ще! Дякую! 🙌🚣♂️