Привіт, друзі! Понеділок день тяжкий. Але не для всіх)
Отримали свіжі новини від наших гідів. Вчора стартував наш “Трекінг навколо Аннапурни”. Але день виходу на пішу частину маршруту команда змістила на один день, так як один з учасників затримується через поломку літака. Таке теж буває. Але нічого. Адже сьогодні у групи день буде присвячений екскурсіям. А це досить цікаво. Адже столиця Непалу вельми незвичайне для нас місто зі своєю культурою і колоритом.

Також, не забуває радувати нас гарними фотографіями гід Тарас Поздній, який відправився з учасниками за маршрутом “Трекінг до Евересту через перевал Чо Ла і озеро Гокіо”. Вчора вони сходили в монастир на пуджу – релігійний обряд. А сьогодні вже встигли помилуватися красенем Еверестом, сфотографуватися на тлі Тамсерку (6623м) і пройти міст Хілларі. Попереду на них чекає затяжний підйом в Намче Базар.



Ну і як же без новин з походу на Кіпрі) Сьогодні група вирушила на півострів Акамас, де починається активна частина маршруту. Уних в планах відвідати священне місце, де за легендою Афродіта з’явилася з води – купальні Афродіти. А далі на учасників чекає підйом, нагородою за який будуть дивовижні види на блакитні лагуни і скельні стрімчаки.

Гарної погоди та чудового настрою всім!)