Добрий день! Мені дуже сподобався хоч погода нас не балувала. Я і наша команда досягли поставленої мети.
Хочеться висловити велику вдячність екскурсоводу Василю за його професіоналізм, за підтримку, за чудові організовані вечори під гітару. Василь по-справжньому любить свою роботу. Я б задоволенням пішла в інші походи і Вам читачам рекомендую.