Автор: Валентина, Кропивницький
Вдруге ходили в гори з Кулуар. Хочу подякувати за відмінну організацію, за крутого тім лідера та за незабутні емоції. В цьому поході був і дощ, і сонце, і вітер, а враження залишилися тільки найкращі.
Окремо хочу подякувати нашому тимлідеру Ользі Журавльовій. Вдруге вона відкривала для мене все нові і нові стежки Карпатських гір. Вона дійсно професіонал своєї справи. Цікаві історії, увага до деталей, індивідуальний підхід до кожного учасника, найсмачніші сніданки, обіди та вечері, турбота та підтримка - це все про неї.
Ходіть в гори, насолоджуйтесь, відкривайте нову версію себе. А щоб зробити свою подорож комфортною та насиченою, обирайте Кулуар