- Ігор, а тебе люблять!
- Та я сам завжди старався допомогти кому треба чим міг, навіть якщо і мало знав людину, але їй треба була допомога, вірю що це повертається
Ми (ви) побороли алгоритми фб! Збір закрито!
Друзі, ви як завжди круті! Фактично з п"ятниці по понеділок закрили збір для тимлідера Кулуар Ігоря Цана (5 ОШБ, Часів Яр - Бахмут)
Наша з вами цільова сума була 140 000 грн, але вдалося зібрати 161 610 грн! І це дуже круто, тепер у хлопців буде трішки запасу на поточні потреби.
Хочу відмітити, що алгоритм дуже писимізували пост зі збором. Скоріш за все, через кадри ураження у відео-зверненні.
Спочатку я дуже засмутився.
Але потім ви почали як не в себе репостити і донатити! Алгоритми не прокинулись, але репости в сторіз працюють - тільки в інста 242 надсилання.
Не в останню чергу це тому, що в Ігоря багато знайомих і друзів, які хотіли його підтримати. Цитати на початку посту - ну хіба може бути кращий підхід?
Були сотні різного розміру донатів, від десятків гривень до декількох тисяч. А найбільший - криптою в 1000 usdt, що ми сконвертували в 40 800 грн.
Інтерактив цього збору: Кулуар донатив по 500 грн за кожен новий відгук на гугл.
Від Кулуар перевели на збір 20 500 грн. Можна було більше, але ви слабо відгуки писали)
Оскільки швидкість вирішує, то ще до закриття збору уже зробили перші проплати:
- 45000 грн на системи скидів для 20 FPV
- 16000 грн на плати ініціації
по іншій сумі будуть звісти в сторіх і в загальній статистиці
Дуже дякую, що не стомлюєтесь підтримувати і пам"ятаєте, завдяки кому можемо жити своє нормальне життя!
p.s. У кожного своє багатство, у хлопців - це запас FPV дронів, які кожного дня літають палити ворога!
p.p.s FPV - барон?

Вже 9-й місяць тимлідер Кулуар Ігор Цан нищить ворога на напрямку Часів Яр - Бахмут у складі FPV-підрозділа 5 ОШБ.