telegram
ua
en
ua en

Збір на авто для 47 бригади на Курщину | Зібрано: 127 494 грн

Оновлення від 29.01 - авто передано в 47 бригаду на Курщину

Відвезли пікап в 47 окрему механізовану бригаду, 1 бат - хлопці працюють в надважких умовах на Курщині: рускіє, корейці, штурми нон-стоп.
З Києва до Сум всього 4 год, і ще година до кордону - а там каби, FPV і все, як має бути.

Тому, не забувайте, ви не лише донатите на ЗСУ - ви також оплачуєте досить скромну ціну, щоб ворог не відрізав вам руку чи ногу - а наша земля, це наші руки та ноги!

Загалом авто Mitsubishi L200 від 2017 року обійшлось в 10 тис доларів з доставленням і, на жаль, ще 128 тис. ремонт тут (коробка передач виявилась недостатньо робочою, щоб воювати).

Дякуємо усім хто не любить рускіх!



Оновлення: від 25.01.2025. Зібрано:  127 494 грн - зібр закрито

Ви, як завжди - супер!

Автівка вже їде в Україну і біля нового року буде у нас, а згодом уже повеземо до хлопців. Буду тримати в курсі.

Під час збору розігрували крутий годинник Garmin instinct 2 solar за донат від 100 грн.

Переможець: Олександр Шабарчик. Відео розіграшу

Олександре, приймай вітання з крутим подарунком до Нового року!

Друзі, вам всім вдячність за підтримку. Це у нас свята, а на фронті - нема ні вихідних, ні свят. Тому ви молодці, що підтримуєте!



Проводимо збір для 47 бригади "Магура", яка зараз на Курщині.

Інтенсивність боїв там дуже висока, русня хоче вибити наших за будь-яку ціну. І кинула досить багато сил на цю задачу.

Наші тримаються на позитиві і нищать ворога на його ж землі. Це вже рівень, - коли стираються не наші міста і відтягуються значні сили ворога з інших ділянок фронту.
Хлопцям потрібне авто і його вже знайшли наші друзі. Авто якісне, нове і таке що не має ламатись - L200 в Британії, 2017 року.
Автівка з перегоном обходиться в 7800 фунтів, що приблизно 10 000 дол.

Основну суму збирає Petro Shamborovskyy та друзі з БДЗМ (бойові дикобрази з Михайлівської), наша з вами задача - зібрати 3000 дол.

Збір на 125 000 грн.
Картка: 4441111129156356
PayPal: taraspozdnii@gmail.com

Давайте донатами підтримаємо наших хлопців!

Найкращий спосіб наближати цей момент - допомагати Силам Оборони.
Маємо для вас крутезний подарунок - годинник GARMIN Instinct 2 solar tactical
Це тактичний годинник, але він підійде і для походів та сходжень з #kuluar (або й самостійних) і для пробіжок та повсякденного життя.

18 000 грн - вартість годинника
100 грн - один шанс на виграш
Годинник нам передала для розіграшу Ірина від свого чоловіка - розвідника. Дякуємо вам і за роботу і за приз!

Кожні 100 грн в донаті - один шанс на виграш. Попередні донати теж беруть участь в розіграші, головне - не забувайте підписати контакти, якщо донат не з моно.

Маєте можливість ходити в гори - обов'язково робіть це!
Не забувайте допомагати ЗСУ, щоб наблизити гори для тих, хто зараз не може поїхати.
І знову настане день, коли всі хто, хочуть піти в гори - зможуть це зробити!

Заявка на участь

Вже були з нами?
Увійдіть в Табір Кулуарівця і більшість полів заповниться автоматично 💚
0/350
Натискаючи кнопку «Надіслати», ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Ваша заявка прийнята
Наступний крок це
Добре, якщо ви заповните її зараз. Незабаром з вами зв’яжеться консультант та відповість на усі запитання по програмі.
Ми зробимо все можливе, щоб ви стали щасливішими в горах. Це наша місія. Побачимося!
Ваша заявка прийнята. Наш консультант незабаром зв’яжеться з вами та відповість на ваші запитання.
Щось пішло не так! Спробуйте пізніше Ваша заявка прийнята. Наш консультант незабаром зв’яжеться з вами та відповість на ваші запитання.
Давайте українською? 🇺🇦
Пошуковик чомусь вирішив показати вам ру-версію сайту. Пропонуємо перейти на українську! Якою продовжити?
Українською
Не менше 20% від прибутку витрачаємо на потреби ЗСУ. Деталі та звіти KuluarHelp тут. Ходіть в гори з KULUAR - наближайте перемогу! 🇺🇦