Цього разу поїздка на Схід до 93 бригади була не для того, щоб передати реби, дрони чи інші технологічні штуки.
Цього разу ми їхали подарувати приємних емоцій, підтримати моральний стан та мотивацію військових.
І завдяки талановитій Zlata Ognevich та крутому гітаристу-співаку Alexander Lozovski це вдалося якнайкраще.
На початку виступу військові були з серйозним обличчям, але за пару пісень і після слів зі сцени: «щоб вся йоб@на рсня здохла» на лицях зʼявилися посмішки, пішли аплодисменти в такт, а хтось навіть підспівував.

По закінченню - квіти, фото на памʼять та підписи на прапорах. Наступний день - поїздки на тренувальні полігони і спілкування в малих групах.

Видно, як чоловіки розквітали та приосанювались, при виді дівчат. Хотіли показати і розповісти більше.
Нам з радістю дозволили стати частиною тренувального процесу, виконуючи механічні функції - такі як закинути 80-ту чи 120-ту міну чи, навіть, трохи порулити бмп.
Для нас - це незвичні емоції і цікавий досвід. Для бійців - різноманіття і круті спогади. Спільні фото, підписані прапори, посмішки, побажання влучних пострілів, повертатись живими та найшвидшого знищення ворога.

Дивлячись реакцію, подив та захоплення в очах військових, їхню радість від спільних фото - можу точно сказати, що заряд емоцій та мотивації було отримано.
Дуже круто, що артисти регулярно їздять та підтримують військових. Так і має бути. Злата та Олександр, дякую що знайшли можливість та сміливість надихати, ділитися своєю енергією та дарувати такі важливі посмішки в не найбезпечніших місцях.

Бодя, Володя, Андрійко, Дмитро та Олексій - подяка за теплий прийом. Як завжди. Всім захисникам - дякуємо за вашу щоденну працю!
Більше деталей тут