Автор: Олеся Кульчицька, Львів, Україна
Піднялася з Кулуар на Говерлу та Петрос, вперше взимку. Тимлідер був дуже крутий і відкритий, обожнює гори, походи і людей, відповість на всі питання щодо спорядження та одягу, розповість цікаві історії про дрібниці регіону та попередні походи, і головне - гарно налаштує та змотивує йти до кінця, навіть якщо складно чи страшно. Звичайно, в цьому допомогли й учасники-однодумці, які ну дуже душевні попалися. Жили в комфортних будиночках втрьох у кімнаті, з теплим душем, світло було з 6 по 10 вечора, проте це ніяк не заважало, бо першу половину дня ми й так проводили в походах. Годували нас ситно, смачною домашньою кухнею, навіть бринзи додому придбала. Від самого сходження лише приємні враження, через неймовірні краєвиди засніжених хребтів, казкові зимові ліси зі слідами тварин, також через переборені страхи, тому дуже рекомендую цей тур.