Автор: Юлія Кобрин, Київ, Україна
Мій перший похід у гори з Кулуар став справжньою пригодою. Усе було організовано професійно, з турботою про кожного. Особлива подяка нашому тимлідеру Тарасу за підтримку й тепле людське ставлення. Було важко фізично, але завдяки команді й атмосфері я вперше відчула, що справді підкорила не гору, а себе. Незабутній досвід, хочу ще!