ru
ru

Повертаємось ми - просто нікуда подітися!

Вернуться
Автор: Alex Khlivnuik
Тимлидер: Марина Рубан
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Хотів потрапити на Говерлу, бо ще в школі на уроках географії вона згадувалася як найвища точка України, в зв'язку із закритими кордонами вирішив не втрачати часу. Не хотілося тягати великий рюкзак весь день, тому виявивши в інтернеті похід з комфортом, довго не думав. Був приємно здивований і організацією і професіоналізмом, ще дізнався що Кулуар водить не тільки в Україні але і в інших країнах, впевнений що скористаюся їх послугами в який-небудь іншій країні для сходження на інші гори. Сподобалося дружнє ставлення і клієнтоорієнтованість: допоможуть, підкажуть, і не тільки в рамках цього походу, а й на майбутнє. Окреме спасибі нашому гідові Марині 🙂 У суєту міст і в потоки машин Повертаємося ми - просто нікуди подітися! Але спускаємося ми - хто на рік, хто зовсім, Тому що завжди, тому що завжди ми повинні повертатися.

	

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе. Привіт, ми з України. Граждан россии в наши группы не берем
Якою продовжити?
Нагадаємо, що у нас є україномовна версія сайту, тож оберіть
Українською