ru
ua
ua

Перезавантаження. Карпати!

Вернуться
Автор: Тарас Ісаєнко, 37 років, м. Київ, Україна
Тимлидер: Игорь Зеленчук
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
Ну ось і закінчився мій похід у Карпати! Все було так, як я в хотів. Була хороша група, і були дощі!!! Навіть нас засипало снігом у наметах. Було холодно, мокро і деякими місцями дуже важко! Дощ йшов постійно, з моменту нашої висадки, і поки ми не спустилися до спортивної бази. Тільки декілька годин не було дощу, коли ми підіймалися на Говерлу. Тут і згодився крем від опіків, єдиний раз, та окуляри!

Вперше у житті я ночував у колибі! Це дуже прикольно! Так як паралельна група була першою, то більш зручна колиба дісталася їм, а ми поселились в меншій, з щілинами у стіні споруди! Але ми змогли зробити затишок в ній! Одинадцять людей розмістилися там! Не буду казати, що це було дуже зручно, але було тепло! Коли місця мало, то ти притуляєшся до чиєсь спини і всім дуже тепло!

То була наша перша ночівля, тому нам було все одно, де спати)). Зранку ми пішли на Петрос! Ну як з ранку, десь об одинадцятій)  Спершу ми добре поснідали, потім чекали, коли закінчиться дощ, і після того, як дощ став лити трохи менше, ми почали збиратися на Петроса. Дорога була краща, ніж ми гадали. Подекуди вона була слизька, але не критично. Там був сніг, грязюка і туман, який супроводжував нас, поки ми не спустилися. Десь на середині гори ми зустріли першу групу, яка вийшла на 2 години раніше, ніж наша група, але рухалась вона в уповільненому темпі.

Потім був дуже смачний обід, і ми рушили в бік наступної колиби. Щоб не сталося, що в будинку, де ми планували ночувати, не вистачило місць, ми вирішили відправити самих швидких уперед, щоб вони зайняли місця! Нас пішло 5 чоловік.

Але і тут було не все гладко. В колибі наставили наметів і місць практично не було. Ми не стали гаяти часу та самі знайшли собі місця, подвинувши деяких туристів)) Але іншим не так пощастило.

А на вечерю був – БОРЩ!!! Справжній! З салом та цибулею!! Смакота!!!! Перший раз я їм борщ у поході!! Оксана та Ігор – велика подяка!!! Наступного разу сала треба брати більше)) Але це моя особиста думка))

Борщ в поході

Наступного ранку було сходження на Говерлу! Так лякали усі цією Говерлою, а коли я побачив цю вершину, то було трохи сумно)) Зразу на думку приходять гори Казахстану. 2061 м — це багато? Для людини, яка сидить у офісі, можливо, це забагато. Для мене це була наступна вершина. Не маленька та не висока. Але на Говерлу я хотів потрапити, тому що мені сказали, що кожен українець повинен побувати на Говерлі. Піднялись ми досить швидко, скоріше, ніж перша група))) Стандартні фото, і знову спуск! Забув написати, що була дуже чудова погода!!! Котра супроводжувала нас до озера «Несамовите».

Наша група йшла в дуже доброму темпі, без зайвих зупинок, тому ми повинні були пройти цей маршрут, але свої корективи внесла погода! Після вечері, десь о шостій, почався дощ (ну дощем нас не злякаєш), а потім пішов мокрий сніг. Коли я ставив намет, то нервував, що є пару дірок на підлозі, і що буде мокро, але мій намет накрило зверху. Випало дуже багато мокрого снігу, дуги не витримали і весь цей сніг впав на мене. А потім був довгий спуск. Три години спуску у мокрому одязі, під вітром, зі снігом (це спочатку), а потім з дощем. 7 км по мокрому рихлому снігу, котрий провалюється при кожному кроці, та не дає твердої опори. Переходи через невеликі, але бурхливі річки, та хода по струмкам. Одним словом, вода була скрізь!! Для мене це було справжнє випробування! І тіла, і волі, і духу!! Ось тоді я й почав свій внутрішній діалог: про спорядження, на якому хотів зекономити, про те, що не ходжу до спортзалу, ну і так далі!!! Згадав усе і всіх))) Але все закінчилося добре, ніхто не травмувався та не захворів.

Котрий раз кажу собі, «не бери неперевірене спорядження». І от знов. Купив пончо в Спортмастері, яке розлізлося на шматки вже через два дні! Ну, після походу першою покупкою буде дощовик!!

А зараз буде розповідь про гідів нашого походу. Бо сказати, що вони класні, це нічого не писати, а вони заслуговують свого, власного абзацу!

Почну з Ігоря, так як він був головним. Він дуже весела, добра людина, і він є справжнім гідом. Тим, кого слухають всі та виконують те, що він просить. Просить, а не наказує, як інші. І це прохання сказано простими словами, що у тебе і думки немає не виконати це прохання. Тому у нас постійно була вода і навіть чай, хлопці приносили до намету в дощ! Андрій і Жека, за це вам окремий РЕСПЕКТ! Ігор зміг з нас різних зробити, може, не міцну команду, але команду однодумців!

Похід в Карпати на травневі

Дуже сподобалось організація трансферу! М’які зручні автобуси, та веселі водії.

А таку різноманітну їжу я їм тільки вдома)) За таке харчування в таких складних умовах — 100 балів уперед!! І борщ був з салом і цибулею, і  солянка з маслинами та лимоном, і суп з сочевицею. Навіть кава була зранку! Молота, ароматна кава! А такої кількості цукерок, шоколаду та інших солодощів я бачу тільки на новорічні свята! Хоч у нас і був новорічний настрій: сосни, сніг, хуртовина і солодощі)) Тільки ще мандарин немає))))

Оксані окрема подяка за смачні вечері, за те, що підтримувала той веселий настрій!!

Все було дуже чітко, весело і без турбот!

Але було би краще, як би компанія Кулуар бронювала квитки на потяг для групи. Щоб команда їхала гуртом, що в похід, що з нього! Це моє, особисте, прохання!

Похід по Чорногірському хребту

P.S. Як я вже писав, після походу дуже приємно згадувати ті пригоди, що трапилися з тобою. Ось і зараз, дивлюся за вікно, де панує дощ, згадую карпатські дощі, і розумію, що це не дощ, а так, краплі теплої води з неба!

Що робить турист після повернення до дому? Правильно!! Готується до іншого походу!! Ігор весь похід розповідал про Сванетію у Грузії, тоді, Ігор, до зустрічі!!!

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.