ru
ua
ua

В ритмі Нового року

Вернуться
Мазуренко Вітя, 20 років
Україна, м. Київ
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
До одного з найпрекрасніших моментів життя можна віднести проведення Нового Року в Карпатах в колі друзів. Так сталось, що не задовго до Нового Року мені вдалось натрапити на цю поїздку, яка подарувала купу приємних відчуттів та незабутніх моментів, але про це нижче)

Отже, як було заздалегідь заплановано, 30 грудня в головній залі Київського вокзалу, біля ялинки, ми всі зустрілись. Трохи познайомившись, пішли на потяг. Не дивлячись на зимню погоду, в потязі було тепло, порою навіть жарко, так як більшість знаходилась в одному вагоні, то ми зібрались в одному купе. Знайомитись далі…

на вокзалі

Під супровід шуму та гаму ми прокинулись о 5.30, в зв’язку з тим, що наш потяг прибував о 6-тій годині. Швидко зорієнтувавшись на пероні, ми знайшли маршрутку, яка привезла нас прямо до будиночку.

Біля входу нас вже зустрічав Тарас. Розклавши речі та трохи перекусивши, на годиннику ми мали лише дев’яту годину. Тож на запропоновану пропозицію покататись на лижах, більшість з нас погодилась.

на Драгобрате

І десь через півгодинки за нами приїхав УАЗ 2206, який швидко нас підвіз до підніжжя гори Драгобрат. Будучі вперше на лижах, я мав нові враження від всього, що відбувалось. Велика кількість людей, купа підйомників, нажаль тільки зі снігом були проблеми, але кататись було можна. Спробувавши кілька разів спуститись самостійно, я зрозумів, що краще взяти інструктора, яких там було вдосталь… Прозаймавшись годину, я вже з легкістю міг стояти і навіть по азам кататись, що дуже допомогло при спускам, і від чого можна було отримати позитивні враження. Біля четвертої години нас забрав той же водій і відвіз назад в будиночок. По приїзду, всі хто катались були під враженням і з легкою втомленістю, згодом дівчата стали достолу, готувати Новорічні страви, а хлопці пішли готувати шашлик. Дехто з тих хто втомився, ліг відпочивати, зокрема і я)

катаємся

Новий рік, як заведено, зустрічали з хороводом і позитивним настроєм. Ще веселим моментом був обмін подарунками, які заздалегідь приготували, тож кожний був ще й з подарункомJ

Підйом був в 7.30, тяжким, але з передчуттям чогось великого, попереду було покорення Говерли. Зібравшись та поївши, ми сіли на

машину, яка привезла нас прямо до підніжжя. По праву сторону Петрос, по ліву Говерла, світле небо і прекрасній краєвид, просто незабутнє враження…

на Козьмещику

4 години 30 хвлин – це мало чи багато!? Але стільки часу в нас зайняв підйом. За цей час ми дістались до вершини, за цей час ми отримали купу красивих вражень, круті підйоми, засніжені місцини, сильний вітер, смачнючий перекус горішками від Тараса. Ще цікавим моментом був будиночок за 300 метрів до вершини, в якому ми відпочили і зібравши сили покорили її, під пориви сильного вітру!

поляна на вершині Говерли

А це фото з нашого невеличкого перекусу на самій вершині Говерли в колі тих, хто її покорив, в перший день Нового Року… Що до спуску, то тут ми просто з’їжджали на сідницях, весело і забавно. Фізично виснажені йшли хто як міг… Ввечері нас чекала баня зі смачним чаєм. Так і пролетів наш другий день.

на Говерлі

2 числа, я та ще 6 чоловік від’їжджали додому, тож на останок ми вирішили покататись на лижах. Заздалегідь зібравшись, ми поснідали, та поїхали на вже відомий нам Драгобрат. Погода буда вітряною, але це не заважало нашому катанню, ловлячи по максимуму приємностей ми знову і знову піднімалися на верх… Катання закінчилось о 16. Швидко зібравшись ми поїхали будиночок, де забрали речі, попрощавшись з усіма хто залишався, пересіли в маршрутку і вирушили до Івано-Франківська.

На цьому і закінчилась моя Новорічна Карпатська поїздка. Поїздка, яка принесла нові знайомства, безмежну кількість враження, позитивних емоцій та заряду на весь рік. Тож всім бажаю пережити такий цікавий і захоплюючий Новий рік. І також, окрема подяка Тарасу, з яким я вже вдруге в поїздці, який організував дану! Було дуже класно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе.