ru
ua
ua

Досвід новачка походу з наметами в Карпатах

Вернуться
Ганна Васьковська, 29 років
м. Бровари, Україна
Общий рейтинг
Рейтинг гида
Це був мій другий похід в гори з наметами. Після першого, не зовсім вдалого походу, я зробила висновки, що походи - це не мій вид відпочинку.

Але карантин вніс свої поправки, і бажання подорожувати перемогло. Розуіючи, що причиною мого невдалого попереднього досвіду була погана організація та невідповідна екіпіровка, я відповідально поставилася до вибору, з ким іти і що з собою брати. Опираючись на позитивний досвід знайомих та гарний рейтинг в соціальних мережах, мій вибір впав Кулуар, і цей вибір виправдав себе.

Організаторами був наданий повний список речей, які потрібно з собою брати; недостаючі позиції можна було взяти в оренду прямо в Івано-Франківську, не втрачаючи багато часу та грошей. Обладнання було в гарному стані: чисте, невеликі сліди використання. Вважаю, для першого разу брати прокатне спорядження — це оптимальний варіант, так як це дасть змогу зрозуміти свої потреби, уподобання, пріоритети. І вже, при потребі, придбати власне спорядження, опиратися на свій досвід і купити саме те, що потрібно вам.

По організації все було чітко розплановано і організовано, так що  організаційні моменти не забрали багато часу і нервів: зустрілися в Івано-Франківську у визначений час, взяли підготовлене для нас спорядження — і на трансфері в гори.

Триденний маршрут з відвідуванням гори Синяк та Хом’як розрахований вдало: виходили біля 10 години, шли в спокійному темпі і приходили до місця ночівлі о 15-16 годині, тому мали досить часу, щоб насолодитися природою, поніжитись, відпочити, сходити в радіальний вихід без важких рюкзаків. Маршрут не складний, природа красива, але в деяких місцях не просто йти по кам’янистим Горганам. Проте вважаю, що в цьому й особливість цього гірського масиву.

Хочу відмітити професійну роботу нашого гіда Максима Хомякевича — кожному учаснику приділяв увагу, слідкував за оптимальним для всіх темпом руху, завжди допомагав з налаштуванням обладнання, підтримував, коли важко було йти, розповідав цікаві історії, готував смачні страви.

Кількість учасників для такого походу була оптимальна — 12 чоловік. Це достатньо, щоб швидко налаштувати побут на місці стоянки, врахувати інтереси кожного при пересуваннях та ближче познайомитись один з одним. Серед учасників зустрічаєш неймовірних людей, які мають самі різні професії, хобі, спосіб життя, люди, з якими в звичайному житті не мав би змоги для спілкування. Завдяки цьому є можливість змінити кут зору та відношення до деяких речей, розширити свої внутрішні кордони, а можливо, і знайти близьких по духу людей для подальшого спілкування.

Поєднання всіх цих моментів змінило моє ставлення до такого виду відпочинку. Для більшості учасників нашого походу це був перший досвід, для деяких не перший досвід походів з Кулуар, але всі залишилися задоволеними, щасливими і налаштованими на інші походи в такому форматі.

Перебуваючи на природі з обмеженим доступом до благ цивілізації, усвідомлюєш, який світ прекрасний, яка могутня природа, а людина невелика піщинка серед цієї величі. Вдома залишаються всі негаразди, тривоги і ти наповнюєшся спокоєм, радістю, оптимізмом. В своє реальне життя повертаєшся іншою людиною.

Вважаю, що такий вид відпочинку — дуже гарна можливість перезавантажитися та краще пізнати себе та свої справжні цінності і бажання.

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется менеджер и проконсультирует по всем вопросам.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по всем вопросам.