ru
ua
ru ua

15 кг щастя

Вернуться
Автор: Олександра Глуха
Тимлидер: Анна Корниенко
Общий рейтинг
Рейтинг тимлидера
Рейтинг консультанта
УРАААА!!! Ми їдемо в Карпати))))

Рішення про відпустку в Карпатах з командою Кулуар було прийнято ще заздалегідь. Для маршруту обрали похід по Свидовцю і Горганам… скажу вам, що ми не пожалкували….це були шість незабутніх днів в Карпатах. В поході по маршруту Свидовець — Горгани майже завжди нас добре підсмажувало сонечко, іноді навіть хотілось виключити цю «батарею»… ( крем сонцезахисний, сорочка з довгим рукавом,  головний убір, бажано прикриваючий вуха, — must have! ). Завдяки сонячній погоді, нам вдалось побачити неповторні мальовничі краєвиди Карпат з усіма відтінками зеленого кольору.

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 1

Родзинкою цього походу для мене була крайня ніч на перевалі Легіонів і дорога «вздовж» річки Райфаловець до с. Бистриця .

На перевалі Легіонів ми, нарешті, досхочу наїлись чорниці (по всьому маршруті вона була ще зелена))) яка ж смачнюча ця ягода ще й власноруч зібрана… ми її і в чай, і в кашу вівсяну добавляли… СМАКОТА)

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 2

Саме на цій зупинці Карпати показали себе з іншої сторони, вночі добре припустився дощ в супроводженні грому і блискавки… Поряд з цим ранок був сонячний і небо безхмарне, що не могло нас не порадувати. Поснідавши, ми рушили до с.Бистриця вздовж р. Райфаловець. 12 км ми швиденько пробігли по річці, через річку…те, що мокрі ноги, то нічого, головне рюкзак сухий) Як для мене крайні 12 км були незвичними, такими Карпатами я ще не ходила)))

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 3

Шість днів походу пролетіли, наче одна мить…Красу Карпат не передати словами, фото, відео…її потрібно побачити…А головне — щоб побачити наповненні красою Карпати,  їх потрібно уміти любити! Не зважаючи на круті підйоми/спуски, вагу рюкзака —  похід пройдено з посмішкою,  з жартами, так би мовити «налегке». Після походу залишились тільки приємні враження!

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 4

До речі, якщо рюкзак правильно зібрати і відрегулювати шлейки -він стає значно легшим! Перевірено і не тільки мною)))

Що не може не порадувати туриста в поході — це можливість добре поїсти.

Кожен похід з Кулуар  мене приємно дивує меню. Цей похід був не виключення. Наш гід Аня Корнієнко, настільки урізноманітнила сніданки та вечері, особисто я була дуже здивована. За шість днів походу у нас не повторювались страви… і все було ну дуже смачне (бограч, борщ, супи та каші в асортименті).

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 5

Крім того, що Аня добре готує, вона завжди була усміхнена, підбадьорювала нас, коли було тяжко (а таке було, особливо г. Дурня, її я точно не забуду) жартувала, з терпінням ставилась до наших «вибриків»( нас багато і всі ми різні).

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 6

Ще раз переконались, що команда Кулуар — це професійні, надійні майстри своєї справи, які роблять все, незважаючи на різні примхи погоди, щоб турист в поході відпочивав. При цьому правило для туриста — уважно слухати гіда!

Похід по маршруту Свидовець-Горгани пройшли з задоволенням, з посмішками на обличчі, особливо  через жереп/альпійську сосну, в гарній дружній компанії з чудовим гідом. Після походу лише приємна втома і гарні спогади!

отзыв на поход по Свидовцу и Горганам - фото 7

До зустрічі в неповторних Карпатах!  Якщо в похід , то з командою Кулуар!

Заявка на участие

0/350
Нажимая на кнопку «Отправить запрос», вы соглашаетесь на обработку персональных данных.
Ваша заявка принята
Следующий шаг это
Хорошо, если вы заполните ее прямо сейчас. Также с вами скоро свяжется консультант и ответит на все вопросы по программе.
Мы сделаем все возможное, чтобы вы были счастливы в горах. Это наша миссия. Увидимся!
Что-то пошло не так! Попробуйте позже Ваша заявка принята. В ближайшее время с вами свяжется наш консультант. Он проинструктирует, что делать дальше и с радостью ответит на вопросы по программе. Привіт, ми з України. Граждан россии в наши группы не берем
Якою продовжити?
Нагадаємо, що у нас є україномовна версія сайту, тож оберіть
Українською
20% від прибутку витрачаємо на потреби ЗСУ. Деталі та звіти KuluarHelp тут. Ходіть в гори з KULUAR - наближайте перемогу! 🇺🇦